دانلود پاورپوینت درس پژوهی رعیت .

مطالب دیگر:
📜پلان تجاری با جزئیات📜پلان دانشگاه با جزئیات📜پلان ورزشی با جزئیات📜پلان پارک با جزئیات📜پاور پوینت آشنایی با صنایع دستی آثار هنری سنگی📜پاور پوینت آشنایی با صنایع دستی آثارهنری سفالی📜دانلود پکیج آموزش ساخت شماره مجازی رایگان📜پاور پوینت آشنایی با صنایع دستی ،آثار هنری بافت و نساجی (بافندگی و نساجی)📜6 مقاله علمی با موضوع باغ ابرانی-بخش اول (فایل word قابل ویرایش)📜6 مقاله علمی با موضوع باغ ابرانی-بخش دوم (فایل word قابل ویرایش)📜2 مقاله علمی با موضوع باغ ابرانی در اقلیم گرم و خشک (فایل word قابل ویرایش)📜8 مقاله علمی با موضوع پیاده راه و محور پیاده-بخش اول (فایل word قابل ویرایش)📜6 مقاله علمی با موضوع پیاده‌راه و محور پیاده - بخش دوم (فایل word قابل ویرایش)📜پکیج افزایش فالوور تضمینی برای اینستاگرام📜7 مقاله با موضوع پیاده مداری در فضای شهری-بخش اول (فایل word قابل ویرایش)📜6 مقاله با موضوع پیاده مداری در فضای شهری-بخش دوم (فایل word قابل ویرایش)📜4 مقاله با موضوع خیابان شهری مبانی و اصول-بخش اول (فایل word قابل ویرایش)📜4مقاله با موضوع خیابان شهری مبانی و اصول-بخش دوم (فایل word قابل ویرایش)📜3 مقاله با موضوع: دیوار سبز در معماری📜8 مقاله با موضوع سیستم فتوولتائیک در معماری
دانلود, پاورپوینت, درس پژوهی, رعیت|1071152|bqu
در حال حاظر فایل کامل و برتر با عنوان دانلود پاورپوینت درس پژوهی رعیت . آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

دانلود پاورپوینت درس پژوهی رعیت

فرمت فایل: پاورپوینت

تعداد اسلاید: 74

فرهنگ آموزش

vدر کتاب شکاف آموزشی استیگلر و هیبرت استدلال می کنند ، علت اینکه تدریس تا این اندازه باثبات است و بنابراین بسیار سخت تغییر می کند این است که تدریس یک فعالیت فرهنگی است . به عبارت دیگر ، انبوهی از باورها در باره معنی تدریس و معلمی ، از زمانی که به عنوان دانش آموز وارد مدرسه شده ایم و یا حتی قبل از آن ما را در خود غوطه ور کرده است . در نتیجه معلمان تمایل دارند در کار تدریس سناریوهای فرهنگی از پیش آموخته شده ای را دنبال کنند که خود به عنوان یک دانش آموز تجربه کرده اند . سناریوهایی که در یک بستر فرهنگی ، به مرور زمان و ناخودآگاه آموخته شده اند و اکنون پشتوانه تعاریفی هستند که یک معلم از کار تدریس دارد . به عبارت ساده تر ، افراد آنگونه معلمی می کنند که از معلمانشان آموخته اند .

رشد حرفه ای معلمان

vمعلمي از جمله مشاغلي است كه با مولفه هاي گوناگون و در حال تغيير مواجه است (مولفه هايي مثل كتاب درسي ، فضاي آموزشي، تكنولوژي آموزشي ، راهبردهاي آموزشي و ...)

v همزمان با تغيير و رشد هر يك از اين مولفه ها لازم است شايستگي هاي ضروري معلمان هم در حوزه هاي مختلف دانش محتوايي ، دانش حرفه اي و دانش تكنولوژيك رشد و توسعه پيدا كند .

v رشد حرفه ای معلمان در بالا رفتن یادگیری دانش آموزان و اصلاحات در آموزش و پرورش نقش مهمی دارد.بنابراين براي بهسازي مستمر آموزش توجه به رشد حرفه ای مستمر معلمان ضرورت دارد .

v